<h1>Avatar</h1>

Firma Avatar powstała w 1999 roku w Warszawie i od początku swojej działalności współpracuje zarówno z dużymi agencjami reklamowymi, korporacjami, jak i firmami mniejszymi. Każde zlecenie, każdy projekt realizujemy zgodnie z aktualnymi trendami wciąż rozwijającego się rynku reklamy.

Co nas wyróżnia?

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DRUKU

Stale inwestujemy w park maszynowy, aby zapewnić naszym Klientom produkty najwyższej jakości. Wszystkie zadania traktujemy poważnie i profesjonalnie.  Zależy nam na sukcesie naszych Klientów, dlatego na każde zlecenie patrzymy ich „oczami”.

SZEROKA OFERTA NOŚNIKÓW

Oferujemy ponad 18 rodzajów nośników reklam. Są to różnego typu naklejki, banery, tablice, rollupy, plakaty, systemy promocyjne – w dowolnych kształtach oraz szerokim wyborze formatów. To w Avatarze drukowane są te największe plakaty w Warszawie – nawet do 150 cm szerokości i dowolnej długości!

NAJKRÓTSZY CZAS REALIZACJI I DOSTAWY

Wszystkie projekty realizujemy w najkrótszym możliwym terminie,  dlatego nasi Klienci mają pewność, że mogą realizować swoje kampanie bez opóźnień. Aby maksymalnie skrócić czas przesyłania materiałów graficznych, udostępniamy Klientom serwer FTP, a gotowe materiały przesyłamy firmą kurierską pod wskazany adres. Często już na drugi dzień po wydrukowaniu!

ROLL UP
KRÓL KONFERENCJI I TARGÓW

Bierzesz udział w konferencjach, targach i różnego typu spotkaniach biznesowo- handlowych? Postaw na roll up! Z roll upem skutecznie zadbasz o odpowiednią widoczność swojej firmy oraz oferty. Od momentu pojawienia się w naszej ofercie materiałów reklamowych przeznaczonych dla systemów wystawienniczych, roll up zyskał dużą popularność.
Co wspólnego ma roll up z jachtem? Dowiedz się na http://www.avatar.pl/roll-up/

INDYWIDUALNE DORADZTWO

Doradzamy wybór najlepszego nośnika reklamy w zależności od charakteru i celów kampanii. Rozwiewamy wątpliwości, proponujemy ciekawe rozwiązania, odpowiadamy na pytania. Można do nas pisać i dzwonić – odpowiemy na każde zapytanie.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA GRAFICZNA

Zapewniamy  kompleksową pomoc graficzną w przygotowaniu odpowiedniego projektu graficznego.  Możemy również w całości wykonać projekt graficzny, tak aby był skuteczny i efektowny.