Banery

Banery

Baner Winyl

Zastosowanie w kasetonach prostokątnych. Winyl jest bardzo trwałą, odporną nawet na uderzenia i pękanie tkaniną. Odporny na rozwój grzybów, pleśni i łatwy do wyczyszczenia. Kasetony winylowe są często używane jako kasetony podświetlane.

Baner Blueback

Używany do wyklejania billboardów. Powleczony papier z gładką powierzchnią i niebieskim rewersem. Papier jest o gramaturę 115g/m2. Niebieskie podłoże zabezpiecza wydruk przed wilgocią oraz uniemożliwia prześwitywanie poprzednio naklejonych warstw. Grafika odporna jest na warunki atmosferyczne.

Baner reklamowy Frontlit

Baner reklamowy można zamontować bez większych trudności prawie w każdym miejscu. Najpopularniejsze miejsca to ściany budynków, ogrodzenia, wnętrza budynków. Banery nie mają ograniczeń w zakresie wielkości, stąd duże możliwości adaptacji reklamy banerowej do potrzeb klienta. Niezmiernie ważną cechą banera, która sprawia że jest tak wszechstronny i wygodny w użytkowaniu jest bezproblemowy transport. Baner wystarczy zwinąć lub złożyć i można przewieźć go samochodem bez ryzyka powstania uszkodzeń Formy zadruku banerów reklamowych Druk banerów reklamowych przeprowadzamy na kilku rodzajach materiałów: tkaninie, siatce winylowej, płótnie powlekanym PCV. Poza banerami jednostronnie drukowanymi (tzw. frontlit) proponujemy Państwu również druk banerów dwustronnych (blockout) których specjalna budowa nie pozwala na przenikanie promieni światła przez materiał, przez co nadruk jest doskonale widoczny z obu stron.

Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78 .