• Home
  • Druk banerów reklamowych Frontlit
Druk banerów reklamowych Frontlit

Druk banerów reklamowych Frontlit

Banery reklamowe można zamontować bez większych trudności prawie w każdym miejscu. Najpopularniejsze miejsca to ściany budynków, ogrodzenia, wnętrza budynków. Banery reklamowe  nie mają ograniczeń w zakresie wielkości, stąd duże możliwości adaptacji reklamy banerowej do potrzeb klienta. Niezmiernie ważną cechą banera, która sprawia że jest tak wszechstronny i wygodny w użytkowaniu jest bezproblemowy transport. Baner wystarczy zwinąć lub złożyć i można przewieźć go samochodem bez ryzyka powstania uszkodzeń.

Odporne są na warunki atmosferyczne jak deszcz czy śnieg, oraz wahania temperatur. Zwrócić jednak należy uwagę, że przy silnym wietrze działają jak żagiel. Dlatego też często nacina się wydruk, aby zmniejszyć opór powietrza. W przypadku solidnego montażu do ściany, ryzyko porwania jest minimalizowane.

Formy druku banerów reklamowych

Druk banerów reklamowych przeprowadzamy na kilku rodzajach materiałów: tkaninie, siatce winylowej, płótnie powlekanym PCV. Poza banerami jednostronnie drukowanymi (tzw. frontlit) proponujemy Państwu również druk banerów dwustronnych (blockout) których specjalna budowa nie pozwala na przenikanie promieni światła przez materiał, przez co nadruk jest doskonale widoczny z obu stron.

Warszawa i okolice: zapewniamy dostawę w cenie 25 zł netto– przy małych banerach. Duże należy odpowiednio zabezpieczyć i koszt transportu może być wyższy. Banery do transportu nawijamy na kartonową tubę, lub składamy w kostkę. Wysyłka w dalsze rejony jest organizowana przez kurierów DPD i wydłuża termin dostawy o 1 dzień.

Banery reklamowe są oczkowane standardowo co 50 cm, stalowymi oczkami. Pozwalają one na wygodne mocowanie ich do siatki lub ściany. W razie potrzeby, możemy oczka robić gęściej, ale musi to być zastrzeżone przy zamówieniu. Otwór wewnętrzny oczka wynosi 10 mm

Druk banerów, przy zamówieniu 1-2 sztuk, wykonujemy w ciągu 1-2 dni, termin na większe zamówienia podajemy indywidualnie.

Banery reklamowe używa się również jako wkłady do dużych rollupów. Głównie przy wielkości 150x200cm, 200×200 cm lub pajączków o wymiarach 85×200, 100×200, 150×200 cm

Pliki należy przygotować wg specyfikacji:

CMYK, PDF, 1:1, rozdzielczość: 100-150 dpi. Bez spadów.

Baner reklamowy Frontlit

Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.