• Home
  • Druk plakatów reklamowych na zamówienie
Druk plakatów reklamowych na zamówienie

Druk plakatów reklamowych na zamówienie

Plakaty reklamowe są jedną z najpopularniejszych form reklamy wizualnej. Zapewniają szybkie, efektywne i relatywnie tanie dotarcie do potencjalnego klienta. Druk plakatów to możliwość nie tylko reklamy, ale również sprzedaży oferty. Drukowanie plakatów

Możemy zrealizować dla Państwa zamówienia już od jednej sztuki. Ilość nie stanowi dla nas problemu.

Ulepszenia druku plakatów

Plakaty solwentowe możemy zabezpieczyć laminatem ( matowym lub błyszczącym) dodatkowo podbijając kolorystyką. Plakaty reklamowe można również zabezpieczyć laminatem z obu stron, aby lepiej sprawdzały się jako wkłady do potykaczy zewnętrznych.

Grafika

Naszym klientom zapewniamy kompleksową pomoc graficzną w przygotowaniu odpowiedniego projektu graficznego plakatu. Możemy również w całości wykonać dla Państwa projekt graficzny, tak aby plakat był skuteczny i efektowny. W pełni profesjonalna obsługa Państwa zamówienia pod kątem zarówno projektu jak i jego wydruku, zapewni atrakcyjną i efektywną promocję firmy lub produktu.

Wszelkie prośby o kalkulacje druku  i projektowania plakatów proszę wysyłać na: avatar@avatar.pl

Rozmiary plakatów

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, druk plakatów reklamowych realizujemy w dowolnym rozmiarze – od standardowego A4, aż po druk wielkoformatowy o szerokości do 150 cm i o dowolnej długości. Jesteśmy więc w stanie zrealizować każde zamówienie obejmujące druk plakatów reklamowych.

Oferujemy druk solwentowy ( dla małych nakładów, ale dużych formatów), druk cyfrowy ( dla małych nakładów i małych formatów), oraz druk offsetowy ( dla małych i średnich formatów i dużych nakładów).

Druk plakatów na zamówienie to Twoja możliwość na tanią i efektywną reklamę.

Plakaty wielkoformatowe są jedną z najpopularniejszych form reklamy wizualnej. Zapewniają efektywne, szybkie dotarcie do potencjalnego klienta. Druk plakatów wielkoformatowych to możliwość nie tylko reklamy, ale również sprzedaży oferty wykorzystując efekt skali. Drukowane na kredzie satynowej 200g. Drukowane od 1 sztuki i od wielkości A2 ( 420x594mm)

Plakaty drukowane cyfrowo: to plakaty w formacie A4 i A3, w nakładach do 200 sztuk, gdzie cena względem nakładów jest w najlepszych proporcjach. Drukowane na kredzie matowej 150g, 200g, 250 g.

Plakaty offsetowe:  drukowane w formatach od A4 do B1, w nakładach dowolnych, powyżej 200 sztuk. Drukowane na kredzie matowej lub błyszczącej w gramaturach od 130 do 250 g.

Wszelkie prośby o kalkulacje druku plakatów proszę wysyłać na: avatar@avatar.pl

 

Doskonałym uzupełnieniem kampanii plakatowej jest prezentacja produktu lub usługi na roll up.

Nasze plakaty idealnie sprawdzały się na wystawach prac artystycznych lub jako forma ogłoszeń, informacji, czy reklamy.

Jakość wydruku zależy od plików, które Państwo prześlecie. Dlatego najlepiej przesyłać je według specyfikacji:

PDF, CMYK, 1:1, 150 dpi

Pliki do 20 mb można wysyłać bezpośrednio mailem.

Drukowanie plakatów wielkoformatowych odbywa się na ploterach Roland XJ.

Nowoczesny druk plakatów reklamowych Warszawa - plakaty wielkoformatowe

Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.