• Home
  • Druk wielkoformatowy
<h1>Druk wielkoformatowy</h1>

Reklama wielkoformatowa świetnie sprawdza się zarówno w kampaniach wizerunkowych jak i produktowych. Dzięki możliwości tworzenia wielkoformatowych wydruków, Państwa reklama jest w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców, a idealna jakość wydruku, którą proponujemy, pozwala na uzyskanie oczekiwanego wrażenia.

Druk wielkoformatowy realizujemy już od formatu A3 (30×40 cm), aż do materiałów o szerokości 160 na 220 cm i dowolnej długości. Drukujemy na wszelkiego rodzaju materiałach używanych w reklamie wielkoformatowej – foliach samoprzylepnych, banerach, siatkach mesch, tkaninach i tradycyjnym papierze. Wyposażony w nowoczesne i niezawodne urządzenia park maszynowy w połączeniu z doświadczeniem drukarzy oraz wiedzą grafików, pozwala nam proponować możliwość wizualizacji Państwa pomysłu w skuteczną reklamę.

Oczywiście, druk wielkoformatowy realizujemy również z materiałów dostarczonych przez Klientów. Jedynym ograniczeniem jest jakość dostarczonych nam materiałów graficznych, im będzie ona wyższa, tym lepszy będzie wygląd końcowego produktu. Dlatego jeśli mają Państwo własny projekt, prosimy o przygotowanie go w następujący sposób:

  • TIF, CMYK, 1:1, rozdzielczość: optymalna 150 dpi ( minimalna 50 dpi). – przy plikach powyżej 5 mb udostępniamy serwer FTP.
  • Przyjmujemy też prace w formatach Corela, Ilustratora, EPS lub psd. W tym przypadku prosimy wszystkie czcionki zamienić na „krzywe”.

Zapraszamy do współpracy, jesteśmy pewni, że razem z Państwem, dobierzemy właściwą do potrzeb i zasobów finansowych formę nośników informacji i przedstawienia Państwa Firmy tak by marka była dobrze zapamiętana! Stosujemy oryginalne i niekonwencjonalne materiały, które w połączeniu z naszym doświadczeniem i pomysłowością naprawdę zaskakują efektem końcowym. A wszystko to
w bardzo konkurencyjnych cenach.