Naklejki

Naklejki

Naklejki na opakowania oraz inne artykułu, z możliwością personalizacji to nie tylko nieograniczone możliwości przygotowywania i personalizacji gadżetów reklamowych, ale również element standardowych procedur takich jak oznakowanie produktów medycznych, czy dokumentacji medycznej. Wymiary naklejek są nieograniczone, dokładnie takie jakich potrzebujesz. Chcesz dodać polską etykietę na zagraniczny produkt lub zakleić nieaktualne informacje? A może chciałbyś zrobić specjalną świąteczną etykietę na weselne wino lub zwyczajnie uporządkować biuro oznaczając kartony z dokumentacją. Naklejki mogą być drukowane zarówno na papierze, jak i na folii białej, kolorowej lub przezroczystej. Potrzebujesz liter lub logotypu w postaci naklejki, możemy zarówno wydrukować, jak i przyciąć wybrany kształt. Naklejki wielkoformatowe są jednym z ich rodzajów.

Naklejki mogą być:

  • drukowane na papierze

  • drukowane na folii

  • wycinane do dowolnego kształtu

  • wycinane w szczegółach – poszczególne litery i przenoszone za pomocą folii transportowej – efekt liter, loga bez tła.

Technologia Memjet:

Drukarka przeznaczona do druku etykiet i naklejek samoprzylepnych w technologii MEMJET

Profesjonalny druk etykiet samoprzylepnych. Druk na papierze samoprzylepnym lub folii samoprzylepnej. Możliwość zabezpieczenia wydruku laminatem. Możliwość cięcia do dowolnego kształtu.

Afinia L801 jest drukarką kolorową do cyfrowego druku na roli, techniką MemJet. Drukuje z prędkością 18 m/minutę. Rozdzielczość druku to 1600×1600 dpi, w kolorystyce CMYK.

Charakteryzuje się doskonałą jakością druku, oraz dużą trwałością.

Szerokość pola zadruku to 21 cm, co pozwala drukować naklejki do wielkości A4 ( 297×210 mm) w bardzo wysokiej jakości i ostrości. Pozwala na wykonanie kolorowych etykiet na butelki ( słoiki, pudełka oraz całą gamę naklejek i wlepek. W razie potrzeby nasz grafik przygotuje projekt wg Państwa wytycznych, lub wydrukujemy z przesłanego projektu. (najlepiej w wersji wektorowej­ Corel, Illustrator, eps, PDF, lub jako bitmapa wysokiej rozdzielczości 300 dpi)


Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.