Roll up

Roll up

Roll up, zwany inaczej stojakiem wystawowym, jest jedną z najbardziej efektownych oraz wygodnych w użytkowaniu form prezentacji wizualnej produktu i firmy. Roll up charakteryzuje nowoczesny design i wysoka estetyka wykonania. Dzięki temu przyciąga wzrok i pozwala na szybką aranżację miejsca prezentacji. Ułatwia czytelną wizualizację firmy, jej usług lub produktów.

Od momentu pojawienia się w naszej ofercie materiałów reklamowych przeznaczonych dla systemów wystawienniczych, roll up zyskał dużą popularność w Warszawie i nie tylko. Roll up króluje na targach, pokazach, prezentacjach, konferencjach, spotkaniach biznesowych w całej Polsce!

Dlaczego tak świetnie się sprawdza?

Umożliwia dużą powierzchnię prezentacji, a jednocześnie jest łatwy do transportu, wyjątkowo trwały i stabilny. Dla zapewnienia wysokiej trwałości konstrukcji stosujemy materiał blockout. Jest to materiał poliestrowy z wbudowaną warstwą aluminium, która blokując przenikanie światła, zapewnia wyjątkową czytelność przekazu reklamowego umieszczonego na roll upie. Materiał ten nie wymaga laminowania, a specjalne zabezpieczenie zapobiega rysowaniu się powierzchni oraz sprawia, że jest odporna na czynniki atmosferyczne. W nasze ofercie mamy kilka rodzajów stojaków reklamowych.

Wszystkie modele są estetycznie zapakowane w płócienną torbę, która chroni stojak przed zniszczeniem oraz pozwala na wygodny transport.

Roll up może być jedno- lub dwumasztowy o wymiarach:

85×200 (1 maszt)
100×200 (1 maszt)
120×200 (2 maszty)
150×200 (2 maszty)

Z roll upem złapiesz wiatr w żagle!

Główną siedzibą naszej firmy jest Warszawa, ale dostarczamy roll upy na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami i zapytaj o najlepszy model na potrzeby Twojej działalności.


Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.