• Home
  • Tablice wystawiennicze na piance 5-10mm
Tablice wystawiennicze na piance 5-10mm

Tablice wystawiennicze na piance 5-10mm

Stosowana na wystawach, w sklepach lub targach. Nie nadaje się do użytku na zewnątrz. Bardzo lekka i sztywna, co w pomieszczeniach zamkniętych jest dużą zaletą.

Na podkład z pianki nanoszona jest folia matowa lub błyszcząca, drukowana w technologii solventowej. Stosowane przez nas wysokiej jakości farby, pozwalają na przedłużenie żywotności tej formy reklamy do kilku lat bez widocznych ubytków.

Dla zabezpieczenia, na płyty PCV możemy zastosować laminowanie, które dodatkowo wzmocni tablicę i uodporni ją na działanie promieni UV.

Tablice wystawiennicze wykonywaliśmy dla dużych sieci marketów, gdzie służyły jako hangery, ze względu na swoją mała wagę idealnie nadają się do podwieszenia pod sufitem.

Pianki dostępne są maksymalnie w wymiarach -140x300cm. Mniejsze wymiary to 100x140cm i 70×100 cm. Oczywiście, każdy inny mniejszy format, możemy dociąć.

Warszawa i okolice: zapewniamy dostawę w cenie 25 zł netto – przy małych wydrukach. Duże tablice wystawiennicze należy odpowiednio zabezpieczyć i koszt transportu może być wyższy. Wynika to z tego że pianka jest dość podatna na uszkodzenia fizyczne. Jest to pianka pokryta z dwóch stron kartonem, na który naklejany jest wydruk.

Tablice wystawiennicze

Wykonujemy tablice wystawiennicze jednostronne lub dwustronne. Tablice cięte są do kwadratów lub prostokątów. Inne kształty są niewskazane, ze względu na rodzaj materiału. Wszelkie inne kształty lepiej wykonać na pcv spienionym, które można frezować.

Najczęściej używana pianką  ( Foam-X) jest pianka o grubości 5 mm, która w zupełności wystarcza do produkcji tablic, jednak w pewnych specyficznych sytuacjach lub przy większych formatach lepiej użyć pianki o grubości  10 mm. Ma to jednak znaczący wpływ na cenę.

Pliki należy przygotować wg specyfikacji:

CMYK, PDF, 1:1, rozdzielczość: 100-150 dpi. Spady: 5 mm

Tablice wystawiennicze na ścianie

Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.