• Home
  • Naklejki reklamowe
Naklejki reklamowe

Naklejki reklamowe

Druk solwentowy

Druk solwentowy, który jest główną działalnością naszej drukarni to dużej mierze różnego rodzaju naklejki reklamowe. Począwszy od naklejek reklamowych wielkości kilku centymetrów, po duże płachty drukowane z brytów i wyklejane na powierzchniach stoisk targowych.

Druk naklejek tego typu wykonujemy na foliach monomerycznych  z szarym lub białym klejem. Szary klej blokuje prześwitywanie podłoża i jest doskonały do wyklejania powierzchni brudnych lub z wcześniejszymi wydrukami albo mających ciemną powierzchnię. Druk naklejek z białym klejem służy najczęściej przy wyklejaniu płyt pcv lub na powierzchnie przezroczyste jak okna, drzwi czy pleksi.

Druk naklejek jest druk na folii polimerowej.

Charakteryzuje się ona mniejszą sztywnością. Przez co wykorzystywana jest głównie do oklejania samochodów lub nierównych powierzchni – jak osłony kaloryferów.
Powyższe naklejki zabezpieczamy laminatem. Możliwe jest użycie laminatu matowego lub błyszczącego, w zależności od potrzeb. Z reguły laminat błyszczący stosowany jest na zewnątrz, a laminat matowy do wewnątrz budynków.

Naklejki OWV (one-way vision).

Naklejki perforowane na szyby. Naklejki reklamowe na podłogę, są kolejną grupą naklejek. Drukowane na folii z szarym, lekkim klejem. Co pozwala na usunięcie ich po zakończonej ekspozycji, bez zostawiania śladu kleju. Laminowane są laminatem podłogowym antypoślizgowym i wycinane do dowolnego kształtu. Te naklejki wykonujemy w jednym kawałku do 130 cm szerokości.

Naklejki Backlit  – to rodzaj kliszy z klejem.

Używany głównie przy produkcji kasetonów podświetlanych, gdzie naklejkę wykleja się na frontowej płycie pleksi.

Naklejki bezbarwne, drukujemy w dwóch opcjach. Do naklejenia na szybę od zewnątrz lub od wewnątrz – i wtedy drukujemy są w odbiciu lustrzanym. Dodatkowo w naklejkach klejonych od wewnątrz możemy ja zalaminować białą folią, przez co wydruk jest bardziej wyraźny. Oczywiście w tej sytuacji ogranicza on dostęp światła, ale bardzo często stosowany jest w różnego rodzaju restauracjach i pubach.

Jakość wydruku  zależy w głównej mierze od przesłanych plików. Dlatego zalecamy aby plik był przygotowany wg poniższej specyfikacji:

CMYK, PDF, 1:1, 150 dpi.
W przypadku naklejek na tablice reklamowe, musi mieć dodatkowo spad po 5 mm z każdej strony.

W przypadku naklejek ciętych do kształtu, musi mieć 3 mm spadu z każdej strony a ścieżka cięcia powinna być przesłana w oddzielnym pliku w wersji wektorowej.


Warszawa i okolice: zapewniamy dostawę w cenie 25 zł netto. Naklejki pakowane są w tuby, albo przy mniejszych formatach, na płasko. Wysyłka paczek na terenie Polski wydłuża termin o 1 dzień. Wysyłamy za pomocą kurierów DPD.


Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.