• Home
  • Druk tablic reklamowych na PCV (spienione 2-10mm)
Druk tablic reklamowych na PCV (spienione 2-10mm)

Druk tablic reklamowych na PCV (spienione 2-10mm)

Trwałe tablice reklamowe PCV o grubości od 2 do 10 mm stanowią doskonałą reklamę zarówno samej firmy jak i jej usług. Wykonujemy tablice PCV wiszące, stojące, jednostronne i dwustronne, tradycyjne i zdjęciowe. Jednym słowem – wszystkie.

Na podkład z PCV nanoszona jest folia matowa lub błyszcząca, drukowana w technologii solventowej. Stosowane przez nas wysokiej jakości farby, pozwalają na przedłużenie żywotności tej formy reklamy do kilku lat bez widocznych ubytków.

Warszawa i okolice: zapewniamy dostawę w cenie 25 zł – przy małych wydrukach. Duże tablice wystawiennicze należy odpowiednio zabezpieczyć i koszt transportu może być wyższy.
Tablice o grubości od 2 do 3 mm, można zwinąć w rulon do transportu ( ale nie jest to wskazane), większe jednak są już sztywne i jest to niewykonalne.

Na życzenie, możemy wiercić otwory montażowe w tablicach reklamowych, lub zamocować z tyłu taśmę dwustronnie klejącą.

Druk na pcv jest wytrzymały na warunki atmosferyczne. Laminat UV zapobiega przed blaknięciem  kolorów oraz przed porysowaniem wydruku. Z reguły do ekspozycji zewnętrznej tablic reklamowych, używa się laminatu błyszczącego, a do ekspozycji wewnętrznej- laminatu matowego.

Tablice reklamowe są stosowane bardzo często na wystawach plenerowych, ze względu na swoją wytrzymałość. Często stosowane również jako elementy mebli w sklepach lub jako tablice informacyjne.

Największe dostępne płyty na jakich drukujemy mają wymiar 200×300 cm. Przy takich tablicach reklamowych, druk wykonujemy z brytów szerokości 100 cm z małą zakładką. Z jednego brytu, drukujemy tablice do 150 cm szerokości.

Tablice reklamowe na drzwiach budynku

Zainteresowany?

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia

604 77 20 78.